Opis wyjazdu

Vistamar Travel Club oraz Studio Rehabilitacji zapraszają na wyjątkowy wyjazd:

Active & Relax Costa Brava

Hiszpania 8 dni

Zapraszamy na Półwysep Iberyjski, na słynne hiszpańskie wybrzeże Costa- Brava, gdzie proponujemy wyjątkowy tydzień relaksu. Proponujemy aktywny wypoczynek połączony z ćwiczeniami i rehabilitacją oraz zwiedzaniem turystycznych pereł Katalonii. Zapewniamy profesjonalną opiekę wykwalifikowanej kadry i jej autorski program ćwiczeń i rehabilitacji. Dodatkowym atutem wyjazdu jest pobyt, w urokliwym nadmorskim miasteczku Calella, w hotelu President słynącym ze znakomitej kuchni.

Lokalizacja: Calella, Hiszpania

Zakwaterowanie: Hotel President ***

Wylot: Katowice


PROGRAM:

1 dzień:
Zbiórka na lotnisku dwie godziny przed wylotem. Przelot do Barcelony. Transfer autokarem do hotelu. Zakwaterowanie. Odpoczynek po podróży. Spotkanie informacyjne. Kolacja. Nocleg.

2 dzień:
Śniadanie. Ćwiczenia tonizujące napięcia mięśniowe i stabilizujące, świadoma praca z ciałem, terapia ruchem. Po zajęciach porannych zapraszamy Państwa do skorzystania z zabiegów dodatkowych opartych na terapii mięśniowo-powięziowej, masaż kamieniami wulkanicznymi– zabieg rozluźniający z olejkami do aromaterapii. Pobyt nad morzem i wypoczynek na plaży. Obiad. Po południu zajęcia z Nordic Walking, promenada wzdłuż plaży oraz starówka miasteczka Calella. Kolacja. Spotkanie integracyjne. Nocleg.

3 dzień:
Śniadanie. Wycieczka do Barcelony, uchodzącej za jedno z najpiękniejszych i najbardziej niezwykłych miast świata. Śródziemnomorska Barcelona daje świadectwo katalońskiej ekonomicznej prężności i artystycznego geniuszu. W trakcie wycieczki odwiedzimy charakterystyczne miejsca i zabytki Barcelony. Zobaczymy olśniewający kościół La Sagrada Familia oraz secesyjną dzielnicę Eixample, gdzie znajdują się kamienice zaprojektowane przez Antonio Gaudiego: Casa Batllo i Casa Mila. Odwiedzimy również Parc Guell. W programie wycieczki zwiedzanie Wzgórza Montjuic, które wraz z terenami wystawy światowej i Parku Olimpijskiego stało się symbolem Barcelony. Zaplanowaliśmy zwiedzanie Poble Espanol - Wioski Hiszpańskiej, będącej głównym obiektem wystawy światowej z 1929 roku. W programie wycieczki czas wolny na starówce oraz na najbarwniejszym hiszpańskim bulwarze Las Ramblas. Powrót do hotelu. Zabiegi dodatkowe. Kolacja. Nocleg.

4 dzień:
Śniadanie. Ćwiczenia tonizujące napięcia mięśniowe i stabilizujące – normalizacja napięć w obrębie kręgosłupa, stabilizacja centralna. Po zajęciach porannych zapraszamy Państwa do skorzystania z zabiegów dodatkowych. Pobyt nad morzem i wypoczynek na plaży. Obiad. Nordic Walking spacer na dzikie plaże Callela połączony z ćwiczeniami nad morzem. Kolacja. Po kolacji spotkanie integracyjne. Nocleg.

5 dzień:
Śniadanie. Ćwiczenia stawów obwodowych. Po zajęciach porannych zapraszamy Państwa do skorzystania z zabiegów dodatkowych. Pobyt nad morzem i wypoczynek na plaży. Obiad. Dla chętnych popołudniowa wycieczka Costa Brava. Wieczorem wyjazd na znakomity pokaz tańca hiszpańskiego flamenco.

6 dzień:
Śniadanie. Ćwiczenia ogólnousprawniające + techniki energizacji mięśni. Zabiegi dodatkowe. Pobyt nad morzem i wypoczynek na plaży. Obiad. Nordic Walking – punkt widokowy / latarnia morska. Kolacja. Nocleg. Dla chętnych popołudniowa wycieczka w Góry Montserrat.

7 dzień:
Śniadanie. Ćwiczenia wzmacniające dno miednicy, ćwiczenia usprawniające prawidłowy tor oddechowy. Zabiegi dodatkowe. Pobyt nad morzem i wypoczynek na plaży. Obiad. Nordic Walking, spacer promenadą połączony z ćwiczeniami nad morzem. Kolacja. Nocleg.

8 dzień:
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko w Barcelonie i powrót do Polski.

Termin i cena:


28.09-05.10.2019 r.3050 zł osoba

W cenie pobytu gwarantujemy:

 • przelot samolotem na trasie Katowice-Barcelona-Katowice
 • transfer lotnisko-hotel-lotnisko
 • zakwaterowanie, w pokoju dwuosobowym, 7 noclegów
 • wyżywienie 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolacja (bufet szwedzki)
 • opieka pilota – rezydenta
 • ubezpieczenie KL, NNW, bagaż
 • wycieczki:
  • Barcelona
  • Wieczór Flamenco z kolacją
 • codzienne zajęcia rehabilitacyjne i terapeutyczne:
  • Program propagujący prozdrowotny styl życia pogłębiający świadomość ciała poprzez ruch.
   Zadbamy o zdrowy kręgosłup i o poprawę funkcji stawów obwodowych. Dodatkowo nasz program obejmuje zajęcia z Nordic Walking i gimnastykę nad morzem.

Cena nie zawiera :

 • napojów do obiadów i kolacji
 • opłaty klimatycznej 0,5 Euro/dobę
 • biletów do zwiedzanych obiektów 20 euro

Rezerwacje i informacje