Zakwaterowanie: Calella + Hotel President


Calella

Miejscowość zaliczana jest do grona najatrakcyjniejszych kurortów Costa Brava. Miasto założone zostało już w epoce rzymskiej i z uwagi na swoje wyjątkowe walory, jako jedno z pierwszych zostało odkryte przez turystów w XIX wieku. Dziś znane jest w całej Europie. Tutaj odbywa się corocznie słynny IronMan Barcelona czy wyścig kolarski Vuelta Ciclista. Calella znana jest również ze swoich imprez kulturalnych takich jak festiwal tańca katalońskiego sardana, letni festiwal filmowy czy cotygodniowe organizowane podczas całe lata koncerty gitarowe. Ozdobą miejscowości jest najdłuższa na wybrzeżu pięciokilometrowa plaża (odznaczona błękitną flagą) wzdłuż której znajduje się nadmorska promenada łącząca sąsiednie kurorty będąca idealnym miejscem na spacery i aktywność fizyczną.Hotel President 3*

Elegancki i wygodny, rodzinnie prowadzony, z doskonałą obsługą, wspaniałą atmosferą i przede wszystkim bardzo smaczną kuchnią. Hotel zapewnia wspaniałe warunki wypoczynku, posiada zadbany ogród i dwa zewnętrze baseny. Hotel jest bardzo dobrze położony, kilka minut spacerkiem od głównej promenady i szerokiej, piaszczystej plaży. Jeden z najlepszych na Costa Brava. Cieszy się znakomitą opinią.


Zakwaterowanie:
w pokojach 2-osobowych z łazienką, balkonem, klimatyzacją, TV Satelitarną.Wyżywienie:
Śniadanie, obiady i kolacje w formie bogatego bufetu. Kucharze w restauracji hotelu President przygotowują dania kuchni międzynarodowej oraz najlepsze potrawy kuchni hiszpańskiej.


Rezerwacje i informacje